Biżuteria medyczna

Biżuteria medyczna oryginalnym sposobem na wyrażenie siebie


W GIORRE wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów i mając na uwadze aktualne trendy, przygotowaliśmy oryginalną kolekcję biżuterii medycznej. Znalazły się w niej wzory kolczyków, naszyjników, bransolet, pierścionków oraz zawieszek. Największą inspirację czerpiemy z otoczenia, bacznie się przyglądając temu, czego potrzebują nasi klienci. Zastanawiamy się, czy to co oczywiste również może przekształcić się w intrygujący wzór wyrażony za pośrednictwem szlachetnego srebra oraz zawsze eleganckiego złota.

Współcześnie ludzie pracują, uczą się, spędzają czas na swoich pasjach oraz wielu innych aktywnościach w ciągu dnia. Zdarza się, że muszą sprostać wielu obowiązkom jednocześnie. Niezależnie od wspomnianej aktywności, niezwykle ważny staje się nasz zewnętrzny wizerunek i to jak jesteśmy odbierani. Często to właśnie on stanowi wstęp do nowej relacji, szczególnie na płaszczyźnie zawodowej. Jednym z elementów zarówno profesjonalnego, jak i casualowego wyglądu jest biżuteria, będąca interesującym uzupełnieniem naszego ubioru.


Biżuteria medyczna - doskonały prezent na wyjątkową okazję


Produkty GIORRE znajdujące się w kolekcji biżuterii medycznej to produkty bardzo oryginalne – nawiązują do nauki, medycyny i zdrowia, które jest jedną z największych wartości, jakie posiada każdy z nas. Wprowadziliśmy je więc do jubilerskiego świata pełnego piękna, nadając im oryginalną formę. Kolekcja została starannie dopracowana przez naszych projektantów, a każdy wzór dokładnie przemyślany. Odzwierciedla ona atrybuty przynależące do świata nauki – m.in. molekuły, stetoskop, serce, DNA, eskulap.

Biżuteria medyczna pełni funkcję ozdobną oraz informacyjną. Jest doskonałym przykładem biżuterii spersonalizowanej, a więc takiej, którą kupujemy świadomie, z pełnym przekonaniem o tym, że niesie ona konkretny przekaz. Może obrazować cechę, wartości, przekonania, które chcemy zakomunikować światu, jak i być naszym osobistym symbolem. Biżuteria medyczna zyskuje także wyjątkowe znaczenie, gdy chcemy podarować ją jako prezent ważnej dla nas osobie. Nietuzinkowe wzory biżuterii medycznej są doskonałym wyborem na wyjątkowy prezent dla osób pracujących w służbie zdrowia – lekarzy, pielęgniarek, położnych bądź studentów nauk medycznych. Staną się także źródłem radości dla osób, które poza pracą zawodową fascynują się medycyną lub pokrewnymi jej naukami. Naszyjniki z atomem czy bransoletki sygnalizujące grupę krwi, to tylko część wzorów, które możemy odnaleźć w tej oryginalnej kolekcji.